Resum competicions 2020

Seguiment de les competicions de 2020:

BIRLES

LLIGA AUTONÒMICA

1ER.- ADÀEC BENISSANÓ “A”

2ON.- POBLA DE VALLBONA “B”

3ER.-POBLA DE VALLBONA “C”

LLIGA

INDIVIDUAL DONES

1RA.- LOLA VILLANUEVA Castellar – Oliveral

2NA.- AMPARO GASENT Adàec Benissanó

2RA.- AMPARO HERNÁNDEZ  El Piló Burjassot

INDIVIDUAL HOMES

1ER.- JOSÉ ANTONIO GÓMEZ Adàec Benissanó

2ON.-  JOAQUÍN PÉREZ Torre Mudéjar Jérica

3ER.- JESÚS TARANTINO Adàec Benissanó

TROFEU COMUNITAT

DONES

1RA.- TERESA HURTADO. Adàec Benissanó

2NA.- FINA CIVERA La Pobla

3RA.- RAQUEL ENGUIDANOS La Pobla

HOMES

1ER.- SALVADOR CAMPOS. La Pobla

2ON.- JOSÉ ANTONIO GÓMEZ. Adàec Benissanó

3ER.- ENRIQUE PITARCH. La Pobla

TROFEU PRESIDENT

1RA.- LOLA VILANOVA. Castellar – Oliveral

2NA.- LOLA LASO. Torre Mudéjar de Jérica

3RA.- PEPITA SABATER. Castellar – Oliveral

HOMES

1ER.- JESÚS TARANTINO. Adàec Benissanó

2ON.- SEBASTIÁN MARTÍ. La Pobla

3ER.- ENRIQUE PITARCH. La Pobla

COPA GENERALITAT

DONES

1RA.- TERESA HURTADO. Adàec Benissanó

2NA.- LOLA LASO. Torre Mudéjar de Jérica

HOMES

1ER.- JOAQUIN PÉREZ. Torre Mudéjar de Jérica

2ON.- ENRIQUE PITARCH. La Pobla

BIRLES CASTELL BENISSANÓ

DONES

1RA.- LOLA LASO. Torre Mudéjar de Jérica

2NA.- PEPITA SABATER.- Castellar – Oliveral

3RA.- AMPARO HERNÁNDEZ. El Piló Burjassot

HOMES

1ER.- JOSÉ ANTONIO GÓMEZ. Adàec Benissanó

2ON.- ENRIQUE PITARCH. La Pobla

3ER.- VICENTE TORTAJADA. La Pobla

COPA FEDERACIÓ

DONES

1RA.- TERESA HURTADO. Adàec Benissanó

2NA.- PETRI ORTEGA. El Parque de L’Eliana

HOMES

1ER.- JOSÉ ANTONIO GÓMEZ NAVARRO. Adàec Benissanó

20N- AMADEO GONZÁLEZ CAZALLAS. El Piló de Burjassot

BIRLES TORRE

DONES

1RA.- FINA CIVERA. Jocs Tradicionals La Pobla

2NA.- AMPARO HERNÁNDEZ. El Piló de Burjassot

3RA.- LOLA LASO. Torre Mudéjar de Jérica

HOMES

1ER.- PEDRO GÓMEZ NAVARRO. Adàec Benissanó

2ON.- JOSÉ ANTONIO GÓMEZ NAVARRO. Adàec Benissanó

3ER.- AMADEO GONZÁLEZ CAZALLAS. El Piló de Burjassot

 

PIC I PALA / ESCAMPILLA

CIRCUIT AUTONÒMIC

DONES

1RA.- MARI ALARCÓN. El Piló de Burjasot

2NA.- RAQUEL ENGUIDANOS. La Pobla

3RA.- PETRI ORTEGA. El Parque L’Eliana

HOMES

1ER.- AMADEO GONZÁLEZ. El Piló de Burjasot

2ON.- PEDRO GÓMEZ. Adàec Benissanó

3ER.- ENRIQUE PITARCH. La Pobla

 

LLANÇAMENT DE BOLA A BRAÇ

CIRCUIT AUTONÒMIC

DONES

1RA.- LOLA LASO. Torre Mudéjar Jérica

2NA.- AMPARO HERNÁNDEZ. El Piló Burjassot

3RA.- MARI ALARCÓN. El Piló Burjassot

HOMES

1ER.- JOSÉ ANTONIO GÓMEZ. Adàec Benissanó

2ON.- SALVADOR TARONCHER. El Piló Burjassot

3ER.- ENRIQUE PITARCH. La Pobla.

 

LLANÇAMENT AL SET I MIG

FINAL AUTONÒMICA

DONES

1RA.- FINA CIVERA. La Pobla

2NA.- PETRI ORTEGA. El Parque L’Eliana

3RA.- MARI ALARCÓN. El Piló Burjassot

HOMES

1ER.- AMADEO GONZÁLEZ. El Piló Burjassot

2ON.- JOSÉ ANTONIO GÓMEZ. Adàec Benissanó

3ER.- JESÚS TARANTINO. Adàec Benissanó

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *