Resum competicions 2019

Després d’acabar les competicions de l’any 2019, els resultats han sigut els següents:

BIRLES

LLIGA AUTONÒMICA

1ER.- POBLA DE VALLBONA «B» 

2ON.- ADÀEC BENISSANÓ «A»

3ER.- EL PILÓ BURJASSOT  «A»

LLIGA

INDIVIDUAL DONES

1RA.- AMPARO GASENT Adàec Benissanó

2NA.- LOLA LASO Torre Mudéjar – Jérica 

2RA.- MARI CARMEN MARTÍN El Piló Burjassot

INDIVIDUAL HOMES

1ER.- JOSÉ ANTONIO GÓMEZ Adàec Benissanó

2ON.-  ENRIQUE PITARCH Pobla de Vallbona

3ER.- SALVADOR CAMPOS Pobla de Vallbona

COPA FEDERACIÓ

DONES

CAMPIONA  –  FINA CIVERA Pobla de Vallbona

SUBCAMPIONA.- AMPARO GASENT Adàec Benissanó

HOMES

CAMPIÓ  –  ENRIQUE PITARCH Pobla de Vallbona

SUBCAMPIÓ  –  JOSÉ ANTONIO GÓMEZ Adàec Benissanó

COPA GENERALITAT

DONES 

CAMPIONA.- AMPARO GASENT Adàec Benissanó

SUBCAMPIONA.- LOLA LASO Torre Mudéjar – Jérica

 

HOMES

CAMPIÓ.- JOSÉ ANTONIO GÓMEZ Adàec Benissanó

SUBCAMPIÓ.-  ENRIQUE PITARCH Pobla de Vallbona

 

TROFEU PRESIDENT

DONES

1RA.- RAQUEL ENGUIDANOS Pobla de Vallbona

2NA.- FINA CIVERA Pobla de Vallbona

3RA.- MARI CARMEN MARTÍN El Piló Burjassot

HOMES

1ER.- AMADEO GONZÁLEZ El Piló Burjassot

2ON.- VICENTE CIVERA Pobla de Vallbona

3ER.- ANTONIO PAZOS Pobla de Vallbona

TROFEU CASTELL BENISSANÓ

DONES

1RA.- MARIA DOLORES VILANOVA Castellar – Oliveral

2NA.- RAQUEL ENGUIDANOS Pobla de Vallbona

3RA.- JOSEFINA CIVERA Pobla de Vallbona

HOMES

1ER.- ÀNGEL GÓMEZ Adàec Benissanó

2ON.- JESÚS TARANTINO Adàec Benissanó

3ER.- SEBASTIÁN MARTÍ Pobla de Vallbona

TROFEU COMUNITAT

DONES 

1RA.- RAQUEL ENGUIDANOS Pobla de Vallbona

2NA.- JOSEFA SABATER Castellar – Oliveral 

3RA.- AMPARO GASENT Adàec Benissanó

HOMES

1ER.- ÀNGEL GÓMEZ Adàec Benissanó 

2ON.- ENRIQUE PITARCH Pobla de Vallbona

3ER.- JOSÉ ANTONIO GÓMEZ Adàec Benissanó

 

PIC I PALA / ESCAMPILLA

CIRCUIT AUTONÒMIC

DONES

1RA.- MARI ALARCÓN El Piló Burjassot

2NA.- PETRI ORTEGA El Parque L’Eliana

3RA.- AMPARO HERNÁNDEZ El Piló Burjassot

HOMES

1ER.- AMADEO GONZÁLEZ El Pilo Burjassot

2ON.- SALVADOR TARONCHER El Piló Burjassot

3ER.- JOSÉ ANTONIO GÓMEZ Adàec Benissanó

 

LLANÇAMENT DE BOLA A BRAÇ

CIRCUIT AUTONÒMIC

DONES

1RA.- MARI CARMEN MARTÍN El Piló Burjassot

2NA.- LOLA LASO Torre Mudéjar – Jérica

3RA.- CONCEPCIÓN SAEZ El Piló Burjassot

HOMES

1ER.- SALVADOR TARONCHER El Piló Burjassot

2ON.- JOSÉ ANTONIO GÓMEZ Adàec Benissanó

3ER.- MIGUEL ESTEVE Pobla de Vallbona

 

LLANÇAMENT AL SET I MIG

FINAL AUTONÒMICA

DONES

1RA.- LOLA VILANOVA Castellar- Oliveral

2NA.- CARMEN GIMENO Castellar – Oliveral

3RA.- LOLA LASO Torre Mudéjar – Jérica

HOMES

1ER.- MIGUEL GIMENO Castellar – Oliveral

2ON.- JOAQUÍN PÉREZ Torre Mudéjar – Jérica

 

 

 

 

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *